OKAZION, B200 CDI, Panorama, super full, Gjermania

Postuar nga: 4 Nentor 20:15
B200 CDI, Avangarde, Sport Paket, Viti 2006 nafte, 235 mije KM orgjinale (me liber) ardhur para 3 muajsh nga Gjermania.*** ***Super super FULL, 2 pronar Gjerman*** *** NGJYRE E ZEZE PERLE (me xixa), e vecante*** *** Kambio Automat 7g (7 marsha), Panorama (hapet lart)*** *** ABS, Aribag, ESP (sistem antirreshkitje)*** ***Sedilje mershine gjys mershin gjys alcantara me ngrohje,*** *** Sensore parkimi para- mbrapa origjinal Mercedes,*** *** Klima tronic digitale (kondicioner) me dy zona,*** *** Fener me lupe bixenon ndezje automatike, rrotullohen sipas timonit dhe kendit ktheses, Gjithashtu Larje Feneresh*** ***Fshirse Automatike*** *** Te 4 xhamat elektrike dhe me refleks blu parasol (kundra diellit) *** ***Mbyllje Qendrore, bllokim i dyerve mbrapa per femijet dhe bllokim xhamash mbrapa me komand*** ***Navi me Ekran te vogel origjinal Mercedes me CD dhe Mp3 dhe Navi per gjith Europen me 6 CD*** ———MAKINA ESHT SUPER GJENDJE SKA NEVOJ PER ASGJE, Sherbimet dhe Vaj Filtra bere ne Gjermani me vlere 250€..., Makina 6 muaj ne Shqiperi perdorur nga femer shume pak.., Letra deri maj 2020——— Shitet per mosperdorimi!!! Motorri & kambio perfekt,,,,. SHITET ME GARANCI (mar persiper ta shkruaj ne kontraten e shitblerjes) rt: 0692038349

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5299
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / B 200
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 542 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook