Mercedes Benz C220EVO / AVANTGARDE ??

Postuar nga: 4 Nentor 20:04
Mercedes Benz C220EVO i sapo ardhur nga gjermania me kamio automatike ne super gjendje gjenerike motorrike dhe estetike 10/10 makine e blere ne privat. Disponon liber servisi kilometra origjinale dhe kolaudim gjerman aktiv. Modeli Avantgarde me tapiceri lekure kombinuar me cope , sedilje me levizje automatike dhe ngrohje, tempomat dhe limitator shpejtsie, sensor shiu dhe drite, disqe alumini me goma komplet te reja, baxho xhami etj Dogana e paguar e gatcme per cdo prov dhe tek MB. 355699493339

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Shkoder
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 494 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook