Shitet c class nga gjermania me dogan viti 2008

Postuar nga: 4 Nentor 19:57
Shitet C Class avangard i sapo ardhur nga gjermania viti 2008 me dogane te paguar. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe mjaft e mbajtur. Ka kamjo manuale etj. Per me teper kontanktoni 0699982374. Cmimi 7800 euro i diskutueshem. 0699982374

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7800
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 604 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook