-Renault Scenic 1.9Dci!!!!

Postuar nga: 3 Nentor 18:15
Renault Scenic 1.9Dci,,,,- VitProdhim;2004,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Leck Te Paster,Timon Elektrik(Me I Lehte),Timon Me Uljr/Ngritje Sipas Deshires,Frena Dore(Automatike),Ekran Digital Per Kilometrazhin Dhe Mesazhet Kompjuterike, Xhama/Pasqyra Elektrike,Komanda Ne Timon,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Te Mir,Motorrike,Xhenerike Ashtu Dhe Vizuale,,,,-Ndrrim I Mundshem!!!!! 0695239564

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Renault / Scenic
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Pogradec
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 550 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Toyota Rav4 Rav 4 C.KLAS.2002.AUTOMAT. »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook