Toyota Rav4 Rav 4

Postuar nga: 3 Nentor 18:07
Toyota Rav4 2007. 2.2 Nafte Manual. Start/Stop. (Ndizet pa çels) Pilot automatik. 156.000 KM. ORIGJINALE. Sallon lekure. Sedilje me ngrohje, dhe elektrike. Sensor parkimi para/mbrapa. Pasqyra me palosje. Xhama te zinje mbrapa. E sapo ardhur, me dogane te paguar. Gati per targa. Cmimi. 6800€ Cel. 0696669622

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / RAV4
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 518 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook