OKAZJON Hyundai Terracan dizel

Postuar nga: 17 Tetor 16:34
Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,kamio manual,xhamat elektrik,sendilet me nxemje,sensor parkingu para dhe mbrapa.me 110 mije km te bera me dokumenta shqiptare te saporinovuara,ne gjendje te perkryer.me sherbime te bera,vaj e filtra tesapo nderruara,mund ta kontrolloni ku te doni,shitet per arsye se kam mjet tjeter,çmimi 5300 euro .tel 0692076573

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Hyundai / Terracan
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 105000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.9
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 569 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook