Automat, Lancia 1.3 nafte, xham panoramik, targa

Postuar nga: 16 Tetor 19:27
OKAZION Lancia Musa Automat 1.3 nafte full option viti prodhimit 2006. Radio-Cd, Abs+Airbag, Kompjuter Bordi, Timon City, 4 xhamat dhe pasqyrat elektrik Kondicioner Klima me 2 zona, Cruise Control, Tavan xhami panoramik + baxha, xhamat prapa te erresuar nga fabrika, Sediljet jane kamosh+lekure,sensor parkimi,drita mjegulle, km 173 mije, e sapoardhur nga italia. Makina eshte e sapotarguar per 1 vit Cmimi 3300 euro Tel.0673199933 Rid:

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Lancia / MUSA
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E verdhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.3
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 603 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook