Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde Full Opsional

Postuar nga: 16 Tetor 19:21
Shitet Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde prodhim i vitit 2007,i sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte full opsion : kambio automatike,sensore parkimi para mbrapa origjinale,klimatronik 2 zona,tavan xhami,sedile lekure/cope ngjyre gri me ngrohje dhe komandim elektrik,tempomat,pasqyra me palosje,fenere xenon inteligjent sipas terrenit,disqe alumini 17” origjinale me goma Continental te reja,sensore drite shiu dhe presioni gomash,navigator,bluetooth,sinjalet led etj. Makina ka 211000 km origjinale me liber sherbimesh te gjitha tek Mercedes Benz ne Gjermani. Gjendje super e mire,cmimi 8650€ i diskutueshem. Tel. 0682090377

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8600
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 545 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook