Range Rover Autobiography 4.4 Diesel FULL

Postuar nga: 13 Tetor 17:27
Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti. Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal ,disqet e zeza me sedilje bezhe full lekure. Sherbimet e makines jane te bera tek Range Roveri te gjitha sherbimet nuk ka asnje lloj nevoje ,letrat te sapoprera. !!! Vetem telefonata serioze !!! !Cmimi i diskutushem! OPSIONET : Siguria Shpërndarja elektronike e frenave Asistimi i frenave Asistimi ne malore Programi i Stabilitetit Elektronik Kontrolli tërheqës Imobilizuesi i motorit Bllokimi qendror Bllokimi i Sigurisë së Fëmijëve Bllokimi i dyerve të energjisë Fenerët automatikë LED Aktivizoni treguesit në ORVM Fshirëse e pasme Fshirëse që ndiejnë shiun Larës te fenerëve Rregulluesi i rrezes së fenerëve Komoditeti Kondicioneri - Kontrolli i klimës me katër zona ngrohës/ftohes Rregullimi i drejtimit - Dretimi i dritave sipas timonit Drejtues i montuar Audio Marshe ne timon Auto Pilot Priza elektrike 12V Sensori i parkimit të pasëm Kamera e pasme e parkimit Pasqyra e Pasme e Rregullueshme Elektrike Shtypni butonin e ndalimit të fillimit Selia e drejtuesit të rregullueshëm me lartësinë Mbështetje sipas trupit Tapiceri - Lëkurë Mbajtësit e Kupës së Parë Hyrja pa çelës Kontrolli i klimës Feneret Lloji i dritës - LED me piksel Llampat e mjegullës së përparme Llambat e mjegullës së pasme Instrumentimi dhe komunikimi Largësia deri në serbator bosh Treguesi mesatar i efikasitetit të karburantit Paralajmërim i rripit të sigurimit Paralajmërim i ulët i karburantit Paralajmërim i dyerve Navigimi GPS Sistemi muzikor CD / DVD Player Memorje e brendshme USB Bluetooth !!! Vetem telefonata serioze !!! 0695403261

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Land Rover / Range Rover
 • Viti i prodhimit: 2015
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 105000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 4.4
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 579 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook