Opel

Postuar nga: 13 Tetor 17:17
Shitet Opel Zafira, 2.2 dti viti 2004, gjendje perfekte dhe dokumentat deri ne shtator 2020. 0692420886

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3850
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Zafira
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 531 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook