Citroen C4 1.6 Diezel Automat nga Zvicra

Postuar nga: 13 Tetor 17:12
????Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Aux Mini Frigorifer Sensor Parkimi Pilot Automatik Mini Frigorifer Tavolina per Femije Mbrapa Perde Origjinale Dogan e Paguar Etj Cmimi 4900 Euro info 0699910222 ???? 0699910222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Citroen / C4
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 601 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Toyota RAV4 2.2 DCat Opel »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook