Toyota RAV4 2.2 DCat

Postuar nga: 13 Tetor 17:06
Shitet Toyota RAV4 viti 2007 Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe disponon keto opsione. -Sallon lekure ngjyre te zeze -Sedilje me Ngrohje -Pilot automatik -Xhama te zinj original. -Hapje / Mbyllje me gisht -Ndezje me buton -Sedilje elektrike + fryrje -Komanda ne timon -Pasqyra elektrike me ngrohje dhe mbyllje me buton Te gjitha sherbimet jan kryer te Toyota me pjese origjinale. Goma 100% te reja (Continental, prodhim I mars 2019) Dokumenta te paguara per 1vit. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe estetike. Mund te ndrohet me makine tjeter me kambio Automatike. RAV4 RAV 0694006900

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Toyota / RAV4
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Korce
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 595 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook