AUDI A4 AVANT 2013 TDI PREMIUM FULL

Postuar nga: 13 Tetor 10:03
Audi A4 Avant Nafte (TDI) 2012-2016 Lift, me Kamio Automatike Multitronic ne gjendje Perfekte. Shume komode, e qete dhe ekonomike. Interier e Exterier shume i paster. - Motor 2996 cc Tdi 204 Kf me konsum 5.5 Litra / 100 km (Extra Urban) dhe Start / Stop automatik. - Pa takse Lluksi - 137.800 km - Paket Premium - Navigator, Bluetooth, Premium Audio, Audi MMI 3G - Sedilje Elektronike me Ngrohje/Ftohje - Interier kombinim Lekure Kafe / Dru / Alu / Zi - Baxha Panoramike - LED, Xenon Automatik me Sensor Dritash te Gjata / Shkurtra, 8 Airbag - Audi Lane Assist dhe Cruise Control - Disqe 18" dhe Goma te Reja Michelin Pilot Sport 4 - Sensor Parkimi, Auto Hold, Ganxhe per Rimorkio - Perde ne dritaret e pasme dhe Bagazh - Bagazh me mbyllje/hapje Automatike me button - Fshirese Xhami me Sensor Automatik - Smoke Free - Liber Sherbimesh dhe vetem 2 Perdorues (1 perdorues 3 Vjet ne Gjermani)...etj. - 2 Celesa 355672021649

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 15500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A4
 • Viti i prodhimit: 2013
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 558 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Bmw X5 Toyota RAV4 2.2 DCat »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook