Shitet makina

Postuar nga: 13 Tetor 09:43
Makina eshte Benzine - Gaz, impianti i gazit eshte vendosur ne Greqi me fature 1400 euro. Te gjithe serviset jane bere tek mercedes- benz . Makina eshte full option, ne gjendje shume te mire. Taksat dhe siguracion i paguar deri ne prill 2020. 0682036005

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / CLS 350
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 540 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook