Audi a2

Postuar nga: 10 Tetor 18:16
Shitet audi a2..nafte 1.4..shume ekonomik..drita ksenon..pasqyrat me buton..me sensore parkimi para dhe mbrapa..kondicioner(klima)..tavani dhe traret anesore sapo jane bere(tapiceria)..makina ka edhe zgarat lart te vetat te montueshme..dokumentat deri ne 2020..Sherbimet e kryera ne kohe dhe cilesore..e mbajtur nga nje person familjar..2500€ Pak i diskutueshem..0682007036

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A2
 • Viti i prodhimit: 2001
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 528 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook