Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 4x4 2012 6+1 vende.

Postuar nga: 8 Tetor 17:34
Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7vendeshe. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, sensor dritash dhe shiu, cruise control, pasqyra me mbyllje elektrike, xhama te zinj origjinal, disqe R19. Makina i ka letrat e prera deri ne gusht 2020. MUND Ta kontrrolloni ku te doni. 00355674011100

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Chevrolet / Captiva
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 554 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook