Shitet Ford Focus 1.8 nafte, gjendje shum te mire

Postuar nga: 8 Tetor 17:29
Marka ?Ford Focus Forca mottorrike?1.8 Lloji i kambjos?manual Karburanti ?Nafte Viti i prodhimit ?2005 Kilometrat?225000 Cmimi ?2999 euro Nr i kontaktit?0695312262 Pershkrim ? Shitet Ford Focus, 1.8 TDCi Euro4, makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Zvicra, perde origjinale, shume e shpejt dhe ekonomike. makina eshte me dogan te paguar dhe gati per targa 0695312262

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2999
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.8
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 600 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook