Focus 1.6 benzin 2009 Zvicra me dogan

Postuar nga: 7 Tetor 18:44
Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar model titanium Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult SENSOR drite dhe shiu kasetofon me bluetooth telephone Km original liber sherbimi Gjendje perfekte Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz Gati per targa 355685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 531 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook