Merceds Benz E class 280 EVO

Postuar nga: 7 Tetor 18:12
Sedilje lekure dhe cope me ngrohje, ekran navi, aux , pilot automatik, larese feneresh, fener xeno, bixeno, gomat ne gjendje shume te mire. Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga jasht dhe nga brenda, me te gjitha sherbimet e bera, e gatshme per kontroll dhe cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem 00355698126940

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7700
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / E 280
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 1
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.8
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 500 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook