Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2015 - 2017

Postuar nga: 1 Tetor 17:31
Hyundai Accent 1.6 Nafte Viti 2015 - 2017 Super Ekonomike 4litra Per 100km Kamio Automatike 130 Kuaj Fuqi 30.000 - 60.000 Kilometra te Vetat Mundesi Zgjedhje ne Ngjyre Drita Mjegulle LED, Opsion ECO, Sensor Parkimi, Mbyllje Qendrore me Pult, Pasqyra Elektrike, Kamera Parkimi, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Lekure, Navigator me Touch, GPS, Aux/Usb/Cd/Dvd,Bluetooth, 6 Airbag, ESP Makinat jane si te reja, shume te pastra si brenda dhe jashte Mundesi blerje me keste Per me shume informacion kontaktoni: 0695444411 DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Hyundai / Accent
 • Viti i prodhimit: 2017
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 325000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 631 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook