Renault Modus 2008

Postuar nga: 1 Tetor 17:20
Shitet reno modus i 2008 1.5 naft 220 mij klm origjnale kater xhamat elektrike dhe te zi origjinal me sensor parkimi Klima dogane paguar. Gati per targa 3200€ i diskutushem 0672167576

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Renault / Modus
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.5
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 572 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook