SHITET NDROHET CADDY 1.9 TDI MAXI MANUAL VIT 20

Postuar nga: 1 Tetor 15:10
SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY -LIFE 1.9 TDI - MAXI I GJAT - HYGLINE - SHUME I VECANTE PER LLOJIN E VET - VITI 2008 - TIMON TRESH - TVSH E PAGUAR - NGJYRA E BARDHE << NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - KM 181.000 - KAMBIO MANUALE - XHAMA TE ZI ORIGJINAL TE FABRIKES - TAPICERIA GRI E HAPUR - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISJE ALUMINI R 16 - GOMA TE REJA - VENDE ME PALOSJE -- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINAL -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM FUNKSIONALE - CLIMA TRONIK - TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE --KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA-ELEKTRIKE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ORIGJINALE TE FABRIKES - EURO 4 - E ARDHUR NGA GJERMNIA - MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR 069 54 8888 5 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER 00355695488885

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Caddy
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 665 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Audi Q7 3.6 FSI 2007 USA Renault Modus 2008 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook