X5 3.0D 2008

Postuar nga: 1 Tetor 14:57
Shes BMW X5 2008 3.0 Nafte Letrat e paguara deri ne gusht 2020 Vaj filtra te sapo bera Tamburet para te reja + 4 ferrota te reja Pasqyrat me palosje Dritat Xenon Full Panoram Disqe 20 Shume e paster si brenda dhe jasht Cmimi i diskutueshem 355698575197

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 10000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: BMW / X5
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 547 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « golf Audi Q7 3.6 FSI 2007 USA »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook