Mercedes Benz C Klas ,200 CDI

Postuar nga: 27 Shtator 17:31
Shes mercedes Benc me motor 200 nafte .kambjo manuale 6 marshe .me dokumenta te rregullta .2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Eshte me Klima. ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike ,pilot automatik , disqe alumini . Tapiceri e paster dhe pa gervishtje . Gati per cdo prove Cmimi 3950 euro i diskutueshem Tel 0697347797

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3950
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 200
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 668 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook