VOLKSWAGEN GOLF 7 *2017*

Postuar nga: 27 Shtator 17:27
Golf 7 viti 2017 2.0 Nafte Super Full ne gjendje super te mir dhe shume e mirembajtur e blere me 0 klm ne gjermani ne vendin e origjines klm te certifikuera goma 90 % te reja me te gjith letrat dhe targat te paguera per 1 vit .Ka 1 muaj qe ka ardhur nga gjermania 0694275775

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): -1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2017
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 35000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 417 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shitet okazion!!! Mercedes Benz C Klas ,200 CDI »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook