Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale

Postuar nga: 27 Shtator 17:16
Toyota corolla 1.4 naft viti 2006 mjeti ka gjendje perfekte. Ka 4 goma te reja. Abs. Vcs. Esp. Klima. Airebek. Timon hidraulik. Navi. Radio cidi. Xhama elektrik. Pasqyra elektrike. Komando ne timon. Komando per mbylljen e dyerve me pult. Si dhe nje tapiceri dhe nje pikpamje te shkelqyer pa asnje gerrvishtje. 0682005177

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / Corolla
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 550 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « golf Shitet okazion!!! »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook