VW Golf GTI Amerikan shitet ose ndrohet

Postuar nga: 26 Shtator 18:44
Vw Golf 6 GTI Fabrike shitet ose ndrohet,kjo makine nuk esht look GTI ose modifikuar si Gti kjo esht GTI vertet,targuar me targa shqiptare,modeli amerikan Gjendje perfekt pa asnje problem vetem fut benzine dhe ec.cmimi ndrrimi 11000euro 2.0 Turbo 155 kw Marsha Ne timon F1 355693588514

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8199
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 105000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 623 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook