Shes Pugeot 307 motorr 1.6 HDI

Postuar nga: 26 Shtator 18:38
OKAZION Shes Pugeot 307 , gri Motorr 1.6 HDI Nafte 226000 km Manuale Siguracione dhe taksat e paguara deri ne mes vitit 2020 Sherbimet jane bere gjithnje ne koncesionarin e peugeot 4 goma te reja Vetem whatsapp 355689045438

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Peugeot / 307
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 541 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook