MINI

Postuar nga: 26 Shtator 18:30
Mini Cooper One ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te paguara. 0675533335

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: MINI / One Clubman
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: Bojë floriri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 526 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook