IMPORT MAKINASH NGA KOREA E JUGUT

Postuar nga: 26 Shtator 18:17
Kemi kenaqesine te sjellim makinen tuaj nga Korea e Jugut. Zgjidhni makinen qe ju pelqen ne Korene e Jugut dhe kompania jone mendon per gjithcka deri ne daljen e makines nga porti i Durresit. Bli makine cilesore, super ekonomike, luksoze direkt ne vendin prodhues ne Korene e Jugut dhe do te ngeleni mese te kenaqur. Bli makinen tende ne Korene e Jugut me cmim 35% me lire se cmimet aktuale te tregut. Korea e Jugut eshte i vetmi vend prodhues qe prodhon makina vetem LPG qe ne fabrike dhe ne ditet e sotme konsiderohen si makinat me ekonomike ne te gjitha boten. Na besoni ne te sjellim makinen tuaj ne Shqiperi nga Korea e Jugut dhe ju do te kurseni rreth 700 dollar ne transport. Sjellim makinen tuaj ne Shqiperi per vetem 350 EURO. Na telefononi menjehere ne nr e kontaktit: 0682060517

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Hyundai / Accent
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 1
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 1377 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook