Ford Kuga 2.2 Diezel Automat VP 10 2012

Postuar nga: 26 Shtator 18:10
Ford Kuga 2.2 Diezel Automat 4x4 VP 10 2012 KM 171000 Makina Disponon Drita Mjergulle Disqe 17 Alumini Pasqyra me Palosje Krom Line Xhama te Zi Sendilje Lekure me Ngrohje Start - Stop Key Lets-go Komanda ne Timon Klima Zone Aux Mp3 Fener Bi Xenon dhe Inteligjent ( Gjendie Super ) Letra te Paguara per 1-Vit Cmimi 12600 Euro info 0699910222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Kuga
 • Viti i prodhimit: 2013
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 606 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook