Okazion!!! Passat CC

Postuar nga: 26 Shtator 18:06
Vw Passat cc 2.0 Benzinee gatshme per impjant gazi. Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo prove. Sherbimet e sapo bera. Xenon bixenon, sedilje me ngrohje dhe me memorje. Baxho dhe kamera.Full Option. Komanda tek timoni, Impjant muzikor Dynaudio me i miri per VW. Sensor shiu mbyllen xhamat dhe baxho ne rast se i harroni hapur, Fener inteligjent kthehen drritat ne drejtim te timoni. Makina ka 2 celsa, 170.000 km origjinale te gjitha sherbimet i jan kryer tek VW. disqe 17,aux dhe memory card. Model amerikan. 0692077765

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / CC
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 644 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook