VW Golf 6

Postuar nga: 25 Shtator 20:36
VW GOLF VI Motorr 2.0 TDI Navigator , aux , BT Sendilje me ngrohje Xhama te zinj Goma te reja Baxha xhami Drita kthese dhe automatike Letra te paguara 00355688730101

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 765 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook