Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende

Postuar nga: 25 Shtator 17:45
Chevrolet Orlando 2011 1.6cc 6+1 vende. Makina disponon keto opsione: xhama elektrik, kondicioner, cruise control, radio cd bluetooth. Makina i ka sherbimet e bera rregullisht me liber dhe gomat i ka te reja. Letrat e prera deri me Korrik 2020. Mund ta kontrrolloni ku te doni. 00355674011100

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Chevrolet / Orlando
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 563 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Audi A3 2.0 nafte VW Golf 6 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook