Audi A8 LUNGO Benzine 4.2 V8 Quattro

Postuar nga: 25 Shtator 17:26
AUDI A8 L BENZINE 4.2 V8 QUATTRO FULL EXTRA OPTION VERSIONI LUNGO POSEDON TE GJITHA OPSIONET INTERIOR I MBRENDSHEM LED FABIRKE SENDILE ME FTOHJE/NGROHJE PERTHYRJE MEMORIE ETJ.. NDEZJE START/STOP ME BUTON DYERT ME THITHJE DHE EXTRA KOMANDA XHAMAT ME NUANCE DHE DOPIO XHAM PARA MBRAPA.. BAXHO PANORAMIKE ME PANEL DIELLOR PASQYRAT ME PALOSJE REZISTENCE DRITA XENON BI XENON AUTOMATIKE SISTEM ME 4 POZICIONE PER JASTIKET E AJRIT FENER ME LARJE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA AUDI BOSSE NAVI TV BAGAZHIER ETJ.. MBYLLJE QENDRORE ME SHENJE GISHTI BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON 4GOMAT 90% TE REJA MAKINA KA 250.MIJE KM ORIGJINALE E SAPO ARDHUR DOGANE E PAGUAR GATI PER TARGA BEHET 100% ME GAZ /MOTORR I THJESHT SHUME E PASTET MBRENDA DHE JASHTE SHITET 11.500 EURO// MUNDESI NDRRIMI TEL 0684023026 WhatsApp

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 11500
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Audi / A8
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 4.2
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 631 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Toyota IQ me 37.000 KM !!! GOLF 4 AUTOMAT »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook