Honda hr-v 1.6 4x4

Postuar nga: 25 Shtator 17:17
Shitet ose nderrohet honda hrv 1.6 benzine 4x4 me dy porta. Kondicioner. Foristrad shume ekonomike dhe e pershtatshme per impiant gazi. Me nderrim ka cmim tjeter 0672122458

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2500
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Honda / HR-V
 • Viti i prodhimit: 2002
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 180000
 • Ngjyra: E gjelbër
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 655 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook