Hyundai Santa Fe 2.2Diesel 4x4

Postuar nga: 25 Shtator 15:03
Vetem Shitet Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4WD me 7 vende ne super gjendje kambio automatike me funksion navi opsionet Kamera parkimi me Android 9 dhe USB ,eshte me sedilje ngrohje cdo gje e ka funksionale nuk ka asnje difekt nga ana mekanike dhe si elektronike. Makina eshte me dual marmita (exhaust) ,me sedilje bezhe shume e rehatshme nga brenda.Gomat i ka ne gjendje shume te mire Makina nga brenda eshte shume e paster si dhe nga jashte ,makina sapo jane nderruar vaji dhe filtri vajit ,filtri i arjit dhe si filtri naftes. Makina eshte ne super gjendje te garantuar. Me letra te rregulla siguracion dhe si taksat! Makinen mund ta kontrollojm ku te doni juve! 0695403261

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Hyundai / Santa Fe
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 653 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « SHITET SUZUKI SWIFT AUTOMAT Honda hr-v 1.6 4x4 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook