SHITET SUZUKI SWIFT AUTOMAT

Postuar nga: 25 Shtator 14:58
SHITET SUZUKI SWIFT 1.3 BENZINE AUTOMAT VITI 2005 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME SHERBIME TE KRYERA DOGANE TE PAGUAR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3 700 EURO 355697378222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Suzuki / Swift
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.3
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 672 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook