Shitet Mercedes ML Teper e paster dhe e bukur!

Postuar nga: 25 Shtator 14:49
Pershendetje. Shes Ml 320 Nafte Bluetec. Makina ka qe ne qershor ne Shqiperi dhe e kam perdorur vetem per udhetime jashte tirane ne fundjave gjate periudhes se veres,pasi ne tirane nuk leviz me makine. Per shkak te nje oferte me te mire makine tjeter po mendoj ta shes aq sa e kam blere pa permendur serviset qe kane shkuar mjaftueshem qe cdo makine e tille e ka te nevojshme tja nderrosh kur e merr per vete si: vaj e filtra, vaj kambio +filter,rrip plus aksesore, servise e kontrolle te tjera ekstra per merak. Makinen mund ta kontrolloni e ta provoni duke lene nje takim paraprak e ta coni sipas deshires te mekaniku juaj i besuar. Eshte full option, me kamera parkimi, sensor para mbrapa, sedilje dhe timon me ngrohje, bagazh me buton, sedilje me memorje etj. Nga brenda eshte si makine e re, sedilje lekure perfekte dhe pa asnje gervishtje ne kruskot apo timon.Shume e bukur dhe komode per ta ngare. Momentalisht ka 185 mije km origjinale e padiskutueshme. Cmimi 12800 euro i diskutueshem 0694089388

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / ML 320
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 721 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Toyota SHITET RENAULT MODUS »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook