Toyota

Postuar nga: 25 Shtator 14:44
Shes toyota yaris ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe estetike.makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte,cdo gje e ka funksionale dhe eshte gati per cfare do lloj prove te mekaniku.cmimi i diskutueshem. 0696852516

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4600
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Toyota / Yaris
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 550 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook