SHITET NDROHET - KLAS 220 CDI - AUTOMAT 2008 FUL

Postuar nga: 25 Shtator 14:28
???? SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE -- VTITI 2008 - TVSH TE PAGUAR -- SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA . ORIGJINALE NE CDO DETAJ -- KAMBIO AUTOMATIKE -- KLIMA AUTOMATIKE -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE -- SENSORE PARKIMI -- OPSION SHTESE . -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT LIGHT -- RADIO / CD / NAVI / GPS / AUX / USB / BLUETOTH AUDIO / TELEFON / DVD / -- SEDILJE ME NGROHJE -- KM 187 000 - NGJYRA VISHNJE NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE -TAPICERIA GRI E HAPUR LEKURE + ME FRYRJE -SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 16 - GOMA 90 % - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - SISTEM RADIO CD PLAY - SISTEM-NAVIGATOR I MADH >> SEDILJE ELEKTRONIKE - PASQYRA ME PALOSJE ME BUTON - SHPEJTESI TEMPOMAT - PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE - CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE- MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - EARDHUR NGA GJERMANIA EURO 4 -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR 0699691864 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER 0699691864

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 593 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook