Mercedes-Benz E250 Model Avangarde

Postuar nga: 24 Shtator 20:47
Jo tregtar!!! Mercedes-Benz E250 CDI Model Avantgarde, viti 2010, km 200mije me historik, sedilje elektrike dhe me pershtatje ajri, sallon me led dhe lekure ngjyre, me sensor parkimi origjinal para mbrapa, kambio Automatike Tip Tronic, pasqyra elektrike dhe me palosje,Tavan Xhami Panorama, Navigator, fenere me levizje sipas timonit ne kthesa dhe me lupa, dy celesa, kondicioner digital dy zona, xhama elektrik, perde elektrike mbrapa me komand te shoferi, etj etj. Super Full dhe e Rehatshme. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike. Makina eshte e me letra te prera deri gusht 2020. Vetem telefonata serioze! 355682086122

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 13100
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / E 250
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.5
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 542 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook