Opel Antara 4x4 2.0 Diesel Automatike 2009

Postuar nga: 20 Shtator 14:40
Opel Antara 4x4 2.0 nafte. Makina disponon keto opsione: sedilje cope me ngrohje, sensore dritash dhe shiu, sensore parkimi para dhe mbrapa, board computer, cruise control, klima, xhama te zinj origjinal, komanda ne timon. Makina i ka letrat e prera deri ne gusht 2020. Ne gjendje shume te mire fizike dhe xhenerike. Makina disponon liber sherbimesh. Mund ta kontrrolloni ku te doni. 355674011100

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Antara
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 565 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook