Jeep wrangler 2.4 naft manuale sport 89

Postuar nga: 20 Shtator 14:13
Jeep wrangler naft 2.4 manuale 89 super gjendje marmita sportive makina eshte shum e bukur nga pamja e jashtme dhe brenda sallon meshine i kuq 4 gomat e reja dhe goma rezerve akull makina behet dhe kambriolet letrat e sapoprera makina eshte super gjendje motorrike dhe xhenerike 9000 euro FOLLOW AUTO_GESS 0684400735

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Jeep / Wrangler
 • Viti i prodhimit: 1989
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 607 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook