Cls 320 2006

Postuar nga: 19 Shtator 17:26
Shitet cls 320 naft me letra te paguara start stop te leva e marshit sedilje mershin ngjyr vishnje makina esht ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizuale te 4 gomat e reja perde mbrapa me buton impjanti muzikes hamman cardon.esht e gatshme per cdo lloj prove dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi.edhe Mundesi ndrimi plus lek 0692523230

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / CLS 320
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Vlore
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 562 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook