Shitet Mercedez Benz ML 280

Postuar nga: 19 Shtator 17:11
Shitet ML 280 E Vitit 2009 e blere ne Gjermani dhe vetem 1 vit e perdorur ne Shqiperi , Full Options Me sensor parkimi , kamer , kamio automatike , cruise control , Ngjyre e zez . Navigator . Shume komode . me dy celsa dhe liber sherbimesh nga gjermania . 0696762774

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / ML 280
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 275000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.8
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 620 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook