Shite vw golf 5

Postuar nga: 19 Shtator 13:45
Makina esht ne super gjendje si nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike . Xhama te zinj origjinal disqe sport 17 goma dunlop sport . Sistem audio parrot . Etj 0699535133

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 275000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 574 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook