Mercedes Benz C class

Postuar nga: 18 Shtator 19:13
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me liber sherbimesh. Full option. Sallon lekure bezh. Sensor parkimi para mbrapa. Sensor dritash dhe shiu. Sedilje me levizje. ABS.ESP. Avangard 220 CDI. Cmimi i diskutueshem. Kilometra origjinale 0672765407

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Kafe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 398 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook