Mercedes G class 2009 look AMG

Postuar nga: 18 Shtator 19:04
Mercedes benz G class, Motorr 500 me 110 mije km origjinale Kambio automat Cruise controll, Fener xenon bexenon Cd dhe dvd player Navigator Sendilet elektrike, memorje,ngrohje ftohje , lekur Disqe 19 me goma te reja michelin Look AMG te 2016 Xhamat elektrik Timoni elektrik multi funksional dhe me memorje, Baxha Ganxh per terheqje Serviset e bera ne kohe , Whatsapp 0698397007 0698397007

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / G 500
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 105000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 429 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook