Alked Nelku

Alked Nelku

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

#OKAZION....? BASHKË ME ARUSHËN-W163 JEPEN #FALAS, 4 DISQE + 4 PISTONÇINA BREMBO + 8 FERROTA..!?✅

30 Shtator 09:54
✅??M-Class w163 Inspiration 4x4, ? Tetor 2004 në gjendje të shkëlqyer?, unike me #Impiant_Hidrogjeni që punon me ujë të distiluar, i montuar në Gjermani me çmim 1.200€, e cila ul konsumin, naftë 75%-25% hidrogjen dhe rrit ndjeshëm fuqinë motorike dhe me sistemin #Low_Rider që e bën të pandalshëm në #off_road.??✅ ✅?Makina ka 169.555 km me dokumenta, motor 2685 cc CDI, si dhe kambio automatike 3D.?✅ ✅?Sallon lëkure të zezë #High_Class, sedilje lëkure të zezë, elektrike me ngrohje.?✅ ✅?Xhama të zinj origjinalë nga fabrika (Solar glass) dhe pasqyra elektrike me palosje dhe antiverbuese për natën.?✅ ✅?Klima ngrohje & ftohje.?✅ ✅?Sensorë origjinalë parkimi, sensorë muzgu & dite, sensorë shiu, pilot automatik, larëse fenerësh, fenerë me drita bi-xeno me lupa .?✅ ✅?Goma të reja gjermane "Dunlop" të mbushura me azot si dhe disqe të 2010.?✅ ✅?Bateri të re e vitit 2020 "Iridium Chrome" Uranio.?✅ ✅?Makina është me servise të dokumentuara të kryera në kohë, vaj Mercedes-Benz 229.5., me filtra Mann dhe Bosch të kryera para 3 javësh.?✅ ✅??Jepen #Falas 4 disqe (tamburo) frenash të reja, 2 para dhe 2 mbrapa si dhe 4 pistonçina, të markës "Brembo" by Mercedes-Benz bashkë me 8 ferrota...!?✅ ✅?Makina ka pasur vetëm 2 pronarë, e vërtetuar me dokumenta...!?✅ ✅?Makina ka gjithashtu DashCamera Remax CX-01 full HD 1080 Night Vision dhe detektor radari shpejtësie policie.???✅ ✅?Ajo është e pajisur me navigator satelitar me fishë "AUX 3.5mm jack" që lidhet me çdo lloj celulari si dhe me bagazhierin origjinal të disqeve nga fabrika.?✅ ✅?Makina ka 3 palë tapete të ndryshme.?✅ ✅?ML-W163 shoqërohet bashkë me kartat e karburantit, të personalizuar me targën e saj me të cilën e blen naftën 100 lekë/litër më lirë në çdo pikë në Shqipëri.?✅ ✅?Makina gjithashtu ka: ✌2 Krik makine.✔ ✌2 Kuti të ndihmës së shpejtë.✔ ✌2 Jelekë emergjence.✔ ✌2 Goma rezervë, marka "Dunlop" të reja.✔ ☝️1 Litar për tërheqje makine.✔ ☝️1 Kavo për bateri, për ndezje.✔ ✌+☝️3 Palë çelësa.✔ ☝️1 Mbulesë makine.✔ ☝️1 Rrjetë bagazhi për kafshët.✔ ☝️1 Bllokues gome.✔ ☝️1 Ganxhë rimorkimi për karel bashkë me kapakun e parakolpit..etj??✅ ✅?Makina shitet për 4.999€...?✅? ?Cel:+355672063000
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook